Віталій Гемега: «Чому усі результативні помилки допускаються проти нас?»

Динамо Київ 15 Вересня, 07:52 628
Віталій Гемега: «Чому усі результативні помилки допускаються проти нас?»  | 19-27
Півзахисник «Динамо-2» після матчу з ФК «Тернопіль» прокоментував події на полі.

Півзахисник «Динамо-2» після матчу з ФК «Тернопіль» прокоментував події на полі.

- Поле було не в найкращому стані, і ми не могли швидко грати в пас, створювати моменти, а суперник звик грати на такому газоні. Вони просто б'ють з будь-якої позиції м'яч вперед, борються, заштовхують м'ячі, так і виграють. Команда грає за рахунок довгих передач, боротьби ... Але ми створили багато моментів і могли виграти. Що стосується забитих нами м'ячів, потрібно дивитися повтори на великому екрані, розбирати ці моменти. Але мені здається, суддям необхідно підвищувати свою кваліфікацію. Арбітри не повинні заважати командам грати в футбол. Чому все результативні помилки допускаються проти нас? Звичайно, суперник цим користується. Вважаю, саме люди в чорному зумовили перемогу господарів. Поразки ми ніяк не заслуговували. Як мінімум, один м'яч ми забили чистий, я впевнений в цьому.