«Тигри» з Рубеном у складі зіграли внічию з «пумами». ВІДЕО

Динамо Київ 15 Вересня, 07:58 908
«Тигри» з Рубеном у складі зіграли внічию з «пумами». ВІДЕО  | 19-27
У восьмому турі чемпіонату Мексики «Тигрес УАНЛ», за який на правах оренди виступає Марко Рубен, зустрілись у гостях з командою «Пумас УНАМ».

Своєрідне дербі двох футбольних клубів, які свого часу були засновані при університетах, і мають за назви хижаків із сімейства кошачих, завершилося бойовою нічиєю – 2:2. На голи Лопеса та Соси, забиті до перерви, гості у другому таймі відповіли м’ячами Дуенаса та Жуніньо з пенальті.

Марко Рубен з’явився у стартовому складі «тигрів», заробив попередження на 37-й хвилині та був замінений на 56-й за рахунку 2:0 на користь «пум». Цей матч став для Рубена сьомим у сезоні (шість із яких – у стартовому складі).

Зігравши вісім матчів, «Тигрес УАНЛ» займає дев’яте місце. У наступному турі 18 вересня «тигри» зіграють у гостях з командою «Керетаро».