Нагадаємо, команда Реброва виступатиме в групі «J» і боротися за вихід у плей-офф з «Ріу Аве», «Ольборгом» і «Стяуа».
«Київське «Динамо» - безумовний фаворит цього квартету. Я не зрозумію столичних футболістів, якщо вони займуть місце, нижче першого.
Зараз важко загадувати на півроку вперед, але мені здається, що динамівці на правильному шляху. Команда не форсувала форму і поступово входить в сезон. Нарешті, президент клубу вирішив проблему форвардів. Насторожує хіба що травма Гармаша. Але суперники киян - далеко не гранди європейського футболу. Їх можна обігравати навіть не найсильнішим складом.
Думаю, що «Динамо» легко вийде в 1/16 Ліги Європи. Якщо пощастить із жеребом, може дійти до чвертьфіналу. Це - програма-максимум. Програма-мінімум - вихід з групи», - цитує Грачова «Газета по-українськи».