Віктор Грачов: «Динамо» легко вийде в 1/16 Ліги Європи»

Динамо Київ 16 Вересня, 06:22 684
Віктор Грачов: «Динамо» легко вийде в 1/16 Ліги Європи»   | 19-27
Колишній форвард донецького «Шахтаря» Віктор Грачов поділився своїм прогнозом стосовно виступу київського «Динамо» в груповому турнірі Ліги Європи.

Нагадаємо, команда Реброва виступатиме в групі «J» і боротися за вихід у плей-офф з «Ріу Аве», «Ольборгом» і «Стяуа».

«Київське «Динамо» - безумовний фаворит цього квартету. Я не зрозумію столичних футболістів, якщо вони займуть місце, нижче першого.

Зараз важко загадувати на півроку вперед, але мені здається, що динамівці на правильному шляху. Команда не форсувала форму і поступово входить в сезон. Нарешті, президент клубу вирішив проблему форвардів. Насторожує хіба що травма Гармаша. Але суперники киян - далеко не гранди європейського футболу. Їх можна обігравати навіть не найсильнішим складом.

Думаю, що «Динамо» легко вийде в 1/16 Ліги Європи. Якщо пощастить із жеребом, може дійти до чвертьфіналу. Це - програма-максимум. Програма-мінімум - вихід з групи», - цитує Грачова «Газета по-українськи».