Тренери «Динамо» продовжили терміни своїх ліцензій

Динамо Київ 15 Серпня, 14:51 802
Тренери «Динамо» продовжили терміни своїх ліцензій | 19-27
Головний тренер «біло-синіх» Олег Блохін і два його асистента Олексій Михайличенко та Андрій Баль, а також старший тренер ДЮСШ «Динамо» Олександр Іщенко з 13 по 15 серпня пройшли навчання тренерів за програмою «ПРО» - диплом УЄФА та продовжили терміни дії своїх ліцензій.

Головний тренер «біло-синіх» Олег Блохін і два його асистента Олексій Михайличенко та Андрій Баль, а також старший тренер ДЮСШ «Динамо» Олександр Іщенко з 13 по 15 серпня пройшли навчання тренерів за програмою «ПРО» - диплом УЄФА та продовжили терміни дії своїх ліцензій.

Відповідні свідоцтва були вручені сьогодні президентом ФФУ Анатолієм Коньковим (на фото).

Переклад: Ельзара Джапарова, – 1927.com.ua ©