Тренери «Динамо» продовжили терміни своїх ліцензій
Головний тренер «біло-синіх» Олег Блохін і два його асистента Олексій Михайличенко та Андрій Баль, а також старший тренер ДЮСШ «Динамо» Олександр Іщенко з 13 по 15 серпня пройшли навчання тренерів за програмою «ПРО» - диплом УЄФА та продовжили терміни дії своїх ліцензій.
Головний тренер «біло-синіх» Олег Блохін і два його асистента Олексій Михайличенко та Андрій Баль, а також старший тренер ДЮСШ «Динамо» Олександр Іщенко з 13 по 15 серпня пройшли навчання тренерів за програмою «ПРО» - диплом УЄФА та продовжили терміни дії своїх ліцензій.
Відповідні свідоцтва були вручені сьогодні президентом ФФУ Анатолієм Коньковим (на фото).
Переклад: Ельзара Джапарова, – 1927.com.ua ©