За що київське «Динамо» побореться в нинішній Лізі Європи

Динамо Київ 16 Вересня, 07:14 1870
За що київське «Динамо» побореться в нинішній Лізі Європи  | 19-27
Опубліковано максимальні фінансові призові турніру.

В четвер 18 вересня грою на виїзді з португальським ФК «Ріу Аве» «біло-сині» стартують у груповому етапі Ліги Європи сезону 2014/15.

36-е місце у клубному рейтингу УЄФА дозволило динамівцям почати кубкову боротьбу в групі без проходження сітки кваліфікаційних матчів.

Найбільшим нововведенням, яке буде застосовано починаючи з нинішнього розіграшу стало право майбутнього переможця Ліги Європи в наступному сезоні взяти участь в головному клубному змаганні на континенті Лізі Чемпіонів.

Не забудемо і про призові. Загальний призовий фонд турніру складе 208,75 млн євро.

За участь у груповій фазі київське «Динамо» отримає 1,3 мільйона євро.

Кожна перемога в матчі групового етапу Ліги Європи додатково оцінюється в 200 тисяч євро, нічия - 100 тисяч. Переможці груп зможуть поповнити бюджет клубу ще на 400 тисяч євро, а команди, що посядуть другі місця - на 200 тисяч.

Тріумфатор Ліги Європи отримає 5 мільйонів євро, фіналіст - 2,5 мільйона, півфіналіст - 1 мільйон, учасник чвертьфіналу - 450 тисяч, 1/8 фіналу - 350 тисяч, 1/16 фіналу - 200 тисяч.

Таким чином, максимальні призові найуспішнішого клубу Ліги Європи без урахування частки від телевізійного ринку можуть скласти 9,9 мільйона євро.