Бразильський нападаючий «Шахтаря» Луїс Адріано засмучений тим, що відбувається на сході України, повідомляє Газета.ua
В інтерв'ю порталу Calciomercato.com футболіст зізнався, що він дуже полюбив нашу країну і сам Донецьк
«Мені було сумно їхати з Донецька, адже там безглуздо гинуть невинні люди. Це засмучує мене, бо я полюбив Донецьк і Україну», - сказав він.
«Зараз ми перебуваємо в Києві, де я відчуваю себе в безпеці. Звичайно, нам важко грати без наших уболівальників. Сподіваюся, на матчі Ліги чемпіонів у Львові фанати приїдуть підтримати нас», - зазначив Адріано.
Нагадаємо, інший бразильський легіонер «гірників» Марлос заявив, що не розглядав можливості залишити Україну через події на Донбасі.