Захисник дублю «Динамо» опинився в Росії. ФОТО

Динамо Київ 16 Вересня, 15:59 1369
Захисник дублю «Динамо» опинився в Росії. ФОТО  | 19-27
Перспективний захисник «Динамо» Вадим Шевчук змінив Україну на Росію.

Новим клубом вихованця столичного футболу, який виступав за «Динамо» з 2010 року, може стати казанський «Рубін», - повідомляє footboom.

Футболіст, який вигравав з Валентином Белькевичем історичне перше чемпіонство серед команд U-19 в сезоні 2012/2013, і минулого сезону, основний гравець дубля біло-синіх, вже тренується з першою командою «Рубіна». Поки офіційної інформації по перехід немає, але сайт російського клубу вже опублікував фотографії, де сам Вадим тренується в загальній групі.

Відзначимо також, що Шевчук регулярно викликається в збірні України різних віків. Також з українців за «Рубін» виступає Марко Девіч....