Екс-голова ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» висловився з приводу теми зняття очок у луцької «Волині».
Минуло рівно 2 тижні з моменту, коли ФФУ зобов'язала саму себе зняти 6 очок з «Волині». Сама себе зобов'язала, сама собі не виконала.
Ні очки не зняла, ні не надала БУДЬ-ЯКИХ пояснень. Все просто - просто мовчки в тиші нічого не відбувається. Мені не зрозуміло, НАВІЩО було приймати рішення про зняття очок, якщо його самі ж не виконують? Збій в механізмі? Спроба створення проблем, щоб клуб їх «вирішив»? Або, може бути, втрутилася якась невідома сила зверху? Порошенко? Путін? Коломойський? Тимошенко?
Минув цілий тиждень з моменту опублікування Олегом Герасим'юком відкритого листа президенту ФФУ Конькову.
Така ж доля і цього листа - ні відповіді, ні привіту. Взагалі ніякої реакції. Могла, хоча б, секретарка подзвонити і сказати: - «Олег, Анатолій Дмитрович прочитав звернення і буде щось робити». Навіть цього не відбувається. Загалом, розбудити від сплячки цей «розсадник вовкулаків» можуть тільки хлопці ультрас з шинами і «коктейлями Молотова». Більше поки не бачу взагалі нікого, хто міг би хоч трохи щось зробити».