Півзахисник московського «Локомотива» відповів на критичні зауваження ветерана київського «Динамо» Віктора Леоненка, який днями назвав його «дерев'яним футболістом», рівень якого - «Амкар який-небудь».
«Віктор, прочитав вашу характеристику моїх футбольних якостей і хотів би прояснити деякі моменти.
По-перше, пропоную зупинитися на вашому питанні про мене - «футболіст тільки відбирає і через раз віддає своєму - це футболіст?». Дивне формулювання, не знаходите? Так, ви вже давно не футболіст, але ж потрібно поважати колег по цеху. Та й обманювати ні до чого: минулого сезону, наприклад, у мене 80% точності передач, це явно не «через раз». Я знаю, що ви в моєму віці вже були переведені в «Динамо-2», але я продовжую прогресувати і прагну до нових і нових висот.
Ну а по-друге, поглянемо на вашу фразу «його рівень – це «Амкар» який-небудь, де потрібно битися». Ви дійсно вважаєте, що за «Локомотив» битися не треба?! І з чого така зневага до добротного і самобутнього «Амкару»?
Я хотів би дати добру пораду: не потрібно сваритися з людьми, будьте простіше, Віктор! Ви вступили в конфлікт з Лобановським, і ваша кар'єра закінчилася по суті в 27 років. За свої ж слова ви постраждали і на ТБ, наскільки я розумію, будучи звільненими за нерозумні висловлювання на адресу шановних футбольних людей. Я не хотів би вступати у конфліктну переписку через ЗМІ, так що давайте краще зустрінемося в бутсах, з м'ячем і подивимося хто з нас «дерев'яний футболіст!», - цитує Тарасова «Советский спорт».