Сергій Ребров: «Всі думки будуть спрямовані на результат»

Динамо Київ 17 Вересня, 07:31 863
Сергій Ребров: «Всі думки будуть спрямовані на результат»  | 19-27
Головний тренер «Динамо» прокоментував майбутній поєдинок Ліги Європи з «Ріо Аве».

«Нічого страшного в єврокубках немає - до ігор з будь-яким суперником потрібно готуватися однаково і завжди прагнути перемагати. Звичайно, ми розуміємо, що будемо виступати на міжнародній арені, на переповненому стадіоні в гостях, і хвилювання буде присутнє. Але як тільки арбітр свисне - все це зникне. Всі думки будуть спрямовані на результат, на розуміння того, за рахунок чого його можна досягти.

«Ріо Аве» - добротний колектив, але ми не повинні нікого боятися. Ми проаналізували достатньо матчів за участю цієї команди, готуємося дуже серйозно, футболісти дізнаються про всі сильні і слабкі сторони супротивника. Зазначу, що у португальців стабільний склад. Уже в двох іграх він не змінюється. Футболісти «Ріо Аве» не проти зробити довгий пас на нападника Ахмеда Хассана, який добре грає головою. Також і Боатенг, незважаючи на свої 175 сантиметрів зросту, теж непогано діє на другому поверсі. В цілому, це комбінуючий колектив, але поспішати з висновками не варто. Потрібно все враховувати.

Наші ж хлопці повинні чітко розуміти, за рахунок чого може перемогти. І не важливо, на якому місці супротивник - на першому або на п'ятому», - цитує Реброва газета «Команда».