Хавбек «Ріу Аве» Ренан Брессан поділився думками про гостру політичну ситуацію в Україні, куди португальській команді належить відправитися в листопаді в рамках матчу Ліги Європи.
- Зараз готуємося до поєдинку з київським «Динамо». Я з цією командою вже зустрічався, коли виступав в Борисові. Великий клуб, дуже сильні футболісти. Але й ми в пристойній формі. Виступаємо вдома, своє поле знаємо добре. Суперника поважаємо, проте, сподіваюся, доб'ємося позитивного результату.ю - цитує Брессана pressball.by.
- На матч-відповідь у Київ їхати не страшно?
- До мене вже підходили одноклубники, питали, як ситуація в Україні. Нам туди летіти ще не скоро - наприкінці листопада. Сподіваюся, до того часу стане спокійніше, щоб можна було вирушати без страху.
- За кого ти взагалі в українському конфлікті?
- Знаєш, я не стежу за ним так вже сильно. Війна - це дурість. Я ні за Росію, ні за Україну. Просто хочу, щоб люди не помирали. Щоб там жили, як раніше. Переживаю за народ.
- В Португалії обстановка мирна...
- Вірно. Тут всі поважають і один одного, і іноземців. Ніяких проблем! Як у Бразилії - тільки це Європа. Більше безпеки, не так страшно, як у мене на батьківщині. У Бразилії, звичайно, красиво, але бандитизм. Багато бандитів! А в Португалії нічого подібного немає. Відчуваю себе спокійно...