Ренан Брессан: «У війні на території України не підтримую жодну із сторін - хочу, щоб люди не помирали»

Динамо Київ 17 Вересня, 09:22 797
Ренан Брессан: «У війні на території України не підтримую жодну із сторін - хочу, щоб люди не помирали»  | 19-27
Хавбек «Ріу Аве» Ренан Брессан поділився думками про гостру політичну ситуацію в Україні, куди португальській команді належить відправитися в листопаді в рамках матчу Ліги Європи.

Хавбек «Ріу Аве» Ренан Брессан поділився думками про гостру політичну ситуацію в Україні, куди португальській команді належить відправитися в листопаді в рамках матчу Ліги Європи.

- Зараз готуємося до поєдинку з київським «Динамо». Я з цією командою вже зустрічався, коли виступав в Борисові. Великий клуб, дуже сильні футболісти. Але й ми в пристойній формі. Виступаємо вдома, своє поле знаємо добре. Суперника поважаємо, проте, сподіваюся, доб'ємося позитивного результату.ю - цитує Брессана pressball.by.

- На матч-відповідь у Київ їхати не страшно?

- До мене вже підходили одноклубники, питали, як ситуація в Україні. Нам туди летіти ще не скоро - наприкінці листопада. Сподіваюся, до того часу стане спокійніше, щоб можна було вирушати без страху.

- За кого ти взагалі в українському конфлікті?

- Знаєш, я не стежу за ним так вже сильно. Війна - це дурість. Я ні за Росію, ні за Україну. Просто хочу, щоб люди не помирали. Щоб там жили, як раніше. Переживаю за народ.

- В Португалії обстановка мирна...

- Вірно. Тут всі поважають і один одного, і іноземців. Ніяких проблем! Як у Бразилії - тільки це Європа. Більше безпеки, не так страшно, як у мене на батьківщині. У Бразилії, звичайно, красиво, але бандитизм. Багато бандитів! А в Португалії нічого подібного немає. Відчуваю себе спокійно...