Колишній нападник київського «Динамо» Олександр Мелащенко поділився своїм прогнозом на стартовий поєдинок київського «Динамо» у груповому турнірі Ліги Європи.
«Ріу Аве» - «Динамо» - 1:2
- З цим суперником динамівці повинні впоратися. Я, звичайно, поважаю португальський футбол. Команди з Португалії грають складно. Розгадати, що вони будуть робити в той чи інший відрізок матчу, не завжди вдається. До того ж вони ніколи не рвуться безоглядно вперед, люблять так само, як і іспанці, потримати м'яч.
Однак команда Сергія Реброва зараз виглядає добре, створює багато гольових моментів. Упевнений, забити як мінімум пару м'ячів у ворота «Ріу Аве» кияни зможуть. Ця команда, як і кожен маловідомий колектив, може бути небезпечна тільки в тому випадку, якщо її недооцінили. Сподіваюся, динамівці детально вивчать опонентів, в тому числі і їх артистизм на полі, такий характерний для португальців, - цитує Мелащенка dynamo.kiev.ua з посиланням на газету «КОМАНДА».