Роман Безус: «Не думаю, що ми зустрінемося з дуже масованою обороною»

Динамо Київ 17 Вересня, 14:38 759
Роман Безус: «Не думаю, що ми зустрінемося з дуже масованою обороною»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» в коментарі для «Футбол 1» розповів про очікування від прийдешнього поєдинку проти «Ріу Аве».

Півзахисник київського «Динамо» в коментарі для «Футбол 1» розповів про очікування від прийдешнього поєдинку проти «Ріу Аве».

«Думаю, що вони не вестимуть гру від оборони повністю, а гратимуть в футбол. Всі португальські команди – технічні та грають у більш атакуючий футбол, тому не думаю, що ми зустрінемося з дуже масованою обороною. На певні деталі нам вказали. Старатимемось їх реалізувати».