Сьогодні, 17 вересня, трагічно пішов із життя екс-гравець київського «Динамо» Андрій Гусін. Колишній футболіст та тренер розбився на смерть на аеродромі «Чайка». Як повідомляють джерела, Гусін катався на мотоциклі, і на одному із віражів вилетів із сідла, і не приходячи до тями, помер.
В останньому інтрев'ю для ТСН Гусін розповідав про іншого динамівця - Валентина Белькевича, який помер у серпні. В ньому він зізнався, що разом любили поганяти на швидкості. «У нас була така тема. Не то, що ми любили вихвалятися один перед одним, а любили поїздити на швидкості. У нього були машини непогані і він завжди хотів так само, як і я мати найшвидшу машину», - розповідав Гусін.
Нагадаємо, що це вже третя трагедія у футбольній сім'ї «Динамо» за останні два місяці. У серпні пішли із життя Андрій Баль та Белькевич.