«Може бути все. Ми пам'ятаємо бойкоти Олімпіад. Все в цьому житті може бути. Але ми виходимо з того, що спорт повинен бути поза політикою, - цитує міністра спорту РФ Віталія Мутка ИТАР-ТАСС. - Спорт повинен бути таким собі об'єднавчим фактором. Спортсмени - це люди світу. Вони тренуються, готуються. Не можна позбавляти атлетів можливості брати участь у змаганнях.
Вигоди від цього нікому не буде. Зараз вже у керівництва низки країн, глав міжнародних федерацій виникає питання. Може бути, навіть на рівні рішення, яке приймає ООН напередодні Олімпійських ігор. Так званої хартії миру. Вважаю, що спорт потрібно раз і назавжди десь прописати, щоб ніякі політики на нього не робили замахів, - продовжив Мутко. - А те, що сьогодні намагаються робити колеги з ЄС, які намагаються натиснути на міжнародні федерації і європейські федерації, все це відбуватиметься. Але все залежить від того, як себе поведуть міжнародні федерації. Але особливої тривоги на цей рахунок у мене немає, тому що для цього немає ніяких передумов».