Гравець «Ріу Аве»: «Я грав проти «Динамо» три роки тому»

Динамо Київ 17 Вересня, 21:33 1453
Гравець «Ріу Аве»: «Я грав проти «Динамо» три роки тому»     | 19-27
Півзахисник «Ріу Аве» Брессан визнає, що «Динамо» має великий європейський досвід та більше фінансування, проте він впевнений в успіху своєї команди.

Півзахисник «Ріу Аве» Брессан визнає, що «Динамо» має великий європейський досвід та більше фінансування, проте він впевнений в успіху своєї команди.

«Трохи хвилюємося, але це нормально, адже «Ріу Аве» вперше виступатиме в груповому етапі Ліги Європи. Я вважаю, ми підійдемо до гри достатньо впевнено і отримаємо результат, який нас цікавить», - сказав Брессан на передматчевій прес-конференції. «Динамо» Київ – великий клуб, я грав проти них три роки тому. Тренер досвідчений, та команда грає добре. Вони мають більше досвіду, ніж «Ріу Аве», та хочуть перемогти, як і ми. Буде відкрита гра і переможе той, в кого буде менше помилок.», - наводить слова Брессана «Maisfutebol».