Баскський футбольний клуб з міста Більбао сьогодні приймав донецький «Шахтар» на своєму стадіоні у рамках першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів.
Гравці «Шахтаря», які наразі мають майже зруйновану «Донбас Арену» і змушені жити та грати в інших містах України через терористів ДНР, сьогодні отримали дуже гостинну зустріч на стадіоні «Атлетіка» з Більбао. Фанати суперників донеччан прихопили з собою на гру прапори терористів та стяг із перекресленою свастикою, який закликає «Донбас вставати».
Нагадаємо, що гостинну зустріч басків, скоріше за все, «Шахтарю» доведеться організовувати у Львові. Чи стануть у нагоді вболівальникам з Більбао прапори терористів ДНР, дізнаємося 25 листопада.

