Олександр Кучер: «Результатом матчу ми незадоволені»

Футбол України 18 Вересня, 05:33 781
Олександр Кучер: «Результатом матчу ми незадоволені»   | 19-27
Захисник «Шахтаря» прокоментував нічийний результат матчу проти «Атлетіка».

«Ми мали намір здобути три очки. Не грали від оборони, не тримали рахунок, не тягнули час. Але те, що взяли одне, теж, думаю, непогано, бо не програли. Ми добре вивчили іспанців, очікували від «Атлетіка» агресивної гри, з пресингом. Знали, що вони будуть битися, «кусатися». Тому і ми були налаштовані серйозно. У кінцівці, напевно, позначилася підтримка трибун, вони погнали господарів вперед. За рахунок цього гра і вирівнялась. Загалом результатом матчу ми незадоволені, хотілося більшого», - цитує Кучера «Террикон».