«Містер по гарячих слідах закцентував увагу деяких футболістів на їх помилках, зробив зауваження. Не скажу, що ідеально проявили себе. Була боротьба, ми мало грали у наш футбол, в основному брали участь у тій самій боротьбі. Це перший тур Ліги чемпіонів, завжди таке буває».
«Ми перевірили себе. Нічия - непоганий варіант на виїзді. Тим більше грали з дуже хорошою командою, але могли добитися більшого».
«Коли розсікли брову? Там був удар ліктем. Суддя взагалі не хотів давати картку, мені незрозуміла така трактовка».
«Чи важко було під час стандартів? В принципі, ні. Як бачите, впоралися нормально. Так, звичайно, стандарти - одна з найсильніших якостей басків, але ми щільно грали і не дали їм нічого зробити», - цитує Пятова shakhtar.com.