Екс-форвард «Динамо» Артем Мілевський висловив свої співчуття у зв'язку з трагічною загибеллю свого колишнього партнера по команді Андрія Гусіна.
«Я стежу за новинами, приєднуюся до всіх і співчуваю близьким Андрія. Це якийсь рок, за півтора місяці три людини з «Динамо»... », - написав Мілевський на своїй сторінці у Instagram.