Румунська «Стяуа» у першому матчі групового етапу Ліги Європи, на своєму полі розтрощила датський «Ольборг».
«Стяуа» - «Ольборг»- 6:0
Голи: Санмартер 51, Русеку 59 (пен.), 73, Кесеру 61, 65, 71
Нагадаємо, що наступний свій еврокубковий матч бухарестський клуб проведе на київському НСК «Олімпійський», де його суперником буде київське «Динамо».
