«Стяуа» познущалась над «Ольборгом». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Вересня, 21:03 1308
«Стяуа» познущалась над «Ольборгом». ВІДЕО  | 19-27
Румунська «Стяуа» у першому матчі групового етапу Ліги Європи, на своєму полі, розтрощила датський «Ольборг»

Румунська «Стяуа» у першому матчі групового етапу Ліги Європи, на своєму полі розтрощила датський «Ольборг».

«Стяуа» - «Ольборг»- 6:0

Голи: Санмартер 51, Русеку 59 (пен.), 73, Кесеру 61, 65, 71

Нагадаємо, що наступний свій еврокубковий матч бухарестський клуб проведе на київському НСК «Олімпійський», де його суперником буде київське «Динамо».