Андрій Ярмоленко: «Завдяки нашим уболівальникам навіть не відчувалося, що ми грали на виїзді»

Динамо Київ 19 Вересня, 08:12 1095
Андрій Ярмоленко: «Завдяки нашим уболівальникам навіть не відчувалося, що ми грали на виїзді»  | 19-27
Капітан «Динамо» в матчі з «Ріу Аве», автор першого голу, прокоментував стартову гру «біло-синіх» в розіграші Ліги Європи цього сезону.

- Андрію, можна сказати, що сьогодні перемога далася «Динамо» легко?

- Я б не сказав, що легко. Добре, що ми швидко забили два м'ячі, вони трохи заспокоїлися, і нам стало легше грати.

- У вас з Брессаном під час гри була словесна суперечка, що ви говорили один одному?

- Він або його партнер сфолив на мені, і він сказав, щоб я вставав і не симулював. А мені дійсно було боляче.

- Пам'ятаєте, як у 2010-му році він грав проти «Динамо» за БАТЕ? Якось по-особливому налаштовувалися на гру проти нього?

- Так, пам'ятаю, звичайно. Особисто на нього ніяк особливо не налаштовувався, ми налаштовувалися на всю команду «Ріу Аве».

- Те, що «Ріу Аве» - маловідома команда в Україні, ніяк не розслабляло футболістів?

- Ні. Ми добре підготувалися, два дні переглядали їхні ігри і стандартні положення, і, в принципі, знали, чого від них очікувати.

- Сьогодні впадало в очі, що «Динамо» багато пресингує і часто завдає дальніх ударів. Такою була установка тренера?

- Так, тренери просили, але ми й самі це розуміли, ви ж бачили, яке жахливе поле. Я не розумію, як можна дозволяти на таких полях грати. До того ж був вітер, в першому таймі ми грали за вітром і самі розуміли, та й тренери нас просили, щоб ми частіше били по воротах.

- Поле, погода, а третім фактором були вболівальники, які дуже емоційно підтримували «Ріу Аве» всю гру. Як ви морально справлялася з цим тиском?

- Та я думаю, наших уболівальників сьогодні було навіть більше, ніж їхніх.

Наших погодою не залякаєш, тому вони прийшли і підтримували нас, спасибі їм. Навіть не відчувалося, що ми грали на виїзді.