Сергій Рибалка: «Розуміли, що хто виграє боротьбу, той і виграє матч»

Динамо Київ 19 Вересня, 08:15 721
Сергій Рибалка: «Розуміли, що хто виграє боротьбу, той і виграє матч»  | 19-27
Півзахисник «Динамо» прокоментував перемогу над «Ріу Аве» в Португалії.

- Перед грою було багато розмов щодо стану поля, побоювань, аби ніхто не травмувався. Все в порядку в цьому питанні?

- Ні, коли ми приїхали і побачили це поле, ми, звичайно, здивувалися, що на ньому доведеться грати матч Ліги Європи. Але нам тренери сказали, щоб ми не звертали на це уваги, що буде боротьба, і ми повинні виграти цю боротьбу, оскільки хто її виграє, той і виграє матч.

- «Динамо» останніми роками мало проблеми з командами, не надто відомими в Україні. Сергій Ребров знає, як уникнути цієї проблеми?

- «Ріу Аве» зараз йде на першому місці в чемпіонаті, і грав у фіналі Кубка Португалії, тому ми налаштовувалися на серйозну гру. Тим більше, це матч Ліги Європи, і важливо було виграти перший матч. Ми налаштовувалися дуже серйозно. Після невдачі із «Зорею» ми могли налаштовуватися тільки на максимальний результат.

- Які ваші амбіції в цьому розіграші Ліги Європи і зокрема в групі?

- Звичайно, всі чекають від нас виходу з групи, це навіть не обговорюється. Просто в кожному матчі нам потрібно перемагати, а далі вже будемо дивитися.

- Що партнери по команді сказали дебютанту Микиті Бурді після гри?

- Сказали, що він дуже добре зіграв. Спочатку трошки хвилювався, але в цілому зіграв впевнено. Всі привітали його з хорошим дебютом у Лізі Європи і побажали прогресувати з кожним матчем.