Як повідомив тренер киян на післяматчевій прес-конференції, Шовковський та Безус відчули біль на тренуванні. Шовковський – у литковому мязі, а Безус у привідному. До того ж, Роман мав погане самопочуття.
В свою чергу, Олег Гусєв – застудився, тому також був змушений пропустити стартовий матч своєї команди в Лізі Європи.