- У нашому складі багато кваліфікованих футболістів, чим не може похвалитися «Ріу Аве». Ми цим скористалися, проробивши хорошу роботу.
- Чи відчуваєте ви різницю між першим таймом і другим?
- Так, в першому таймі ми використовували нашу майстерність, щоб отримати якомога більше простору біля штрафного майданчика суперника - думаю, у нас це добре вийшло.
- Чи задоволені ви перемогою «Динамо»?
- Звичайно, думаю, з такою грою ми маємо виходити в наступний раунд Ліги Європи, - відзначив Ленс у післяматчевому інтерв'ю.