Довгий на язик півзахисник «Ріу Аве» Ренан Брессан дав свій коментар після матчу з київським «Динамо».
«Динамо» забило два швидкі голи, що значно ускладнило гру для нас. Можливо, якби Марсело забив головою на початку другого тайму, все склалося по-іншому. Поздоровлення «Динамо», яке є найсильнішою командою в нашій групі. Це великий клуб. Їм вдалося нейтралізувати наші атаки і забити три м'ячі. Але ми продовжимо працювати над собою», - наводить слова Брессана офіційний сайт УЄФА.
Читайте також: Чи буде покараним Брессан за фол над Ярмоленком? ВІДЕО