Ренан Брессан: «Динамо» є найсильнішою командою нашої групи»

Динамо Київ 19 Вересня, 13:24 2228
Ренан Брессан: «Динамо» є найсильнішою командою нашої групи»  | 19-27
Довгий на язик півзахисник «Ріу Аве» Ренан Брессан дав свій коментар після матчу з київським «Динамо».

Довгий на язик півзахисник «Ріу Аве» Ренан Брессан дав свій коментар після матчу з київським «Динамо».

«Динамо» забило два швидкі голи, що значно ускладнило гру для нас. Можливо, якби Марсело забив головою на початку другого тайму, все склалося по-іншому. Поздоровлення «Динамо», яке є найсильнішою командою в нашій групі. Це великий клуб. Їм вдалося нейтралізувати наші атаки і забити три м'ячі. Але ми продовжимо працювати над собою», - наводить слова Брессана офіційний сайт УЄФА.

Читайте також: Чи буде покараним Брессан за фол над Ярмоленком? ВІДЕО