Дієго Лопес: «Динамо» дуже сильно зіграло в атаці»

Динамо Київ 19 Вересня, 14:16 1053
Дієго Лопес: «Динамо» дуже сильно зіграло в атаці»   | 19-27
Півзахисник «Ріу Аве» Дієго Лопес прокоментував результат зустрічі з київським «Динамо».

«Важко змиритися з таким рахунком. Суперники дуже сильно зіграли в атаці і забили три голи. Доводилося ризикувати, залишаючи багато вільних зон на нашій половині поля, а вони цим користувалися. Це був хороший урок для нас. «Динамо» - відмінна команда. Два пропущені м'ячі в першому таймі стали великим ударом для нас. Думаю, що й ми награли хоча б на один гол», - наводить слова Лопеса офіційний сайт УЄФА.