Андрій Павелко: «ФФУ ні на які поступки не пішла»

Футбол України 19 Вересня, 14:29 909
Андрій Павелко: «ФФУ ні на які поступки не пішла»   | 19-27
Віце-президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що на засіданні чотиристоронньої групи українська сторона зажадала якнайшвидшого розв'язання питань із застосуванням санкцій до РФС.

Віце-президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що на засіданні чотиристоронньої групи українська сторона зажадала якнайшвидшого розв'язання питань із застосуванням санкцій до РФС.

- Українська сторона наполягала на своїй жорсткій позиції по відношенню до РФС. Чому ж ви погодилися відкласти рішення питання?

- Наша позиція залишилася незмінною, ми ні на що не погоджувалися, - наводить слова Павелка sportdaily.ru. - Ми надали ФІФА та УЄФА в письмовому вигляді всі ті підстави, за якими мали застосуватися такі жорсткі санкції. Формат зустрічі не мав юридичної можливості щось підписувати, приймати якісь рішення, пом'якшувати або карати - він передбачав, що представники міжнародних організацій вислухали позиції нашої федерації і позиції РФС. І за підсумками ФІФА і УЄФА запропонували взяти якийсь час для обговорення даного питання. Ми ні на які поступки не пішли! Завдання було - передати нашу позицію ФІФА та УЄФА, і ми це виконали.

- Робоча група займатиметься вирішенням питання застосування санкцій до РФС?

- Нам сказали, що підсумкове рішення буде прийматися на наступній зустрічі. Але ми, в свою чергу, звернулися з проханням, щоб робоча група не затягувала з цим питанням. Необхідно вже раз і назавжди поставити жирну крапку в цьому питанні.

- Конкретні терміни були запропоновані?

- Два-три тижні з початку жовтня.

- Підсумками зустрічі українська сторона задоволена?

- Ми задоволені тим, що нашу чітку позицію почули і прийняли до ФІФА і УЄФА і що ні у кого не знайшлося ніяких контраргументів.