Конькова звинуватили у невиплаті преміальних збірній

Футбол України 19 Вересня, 15:23 597
Конькова звинуватили у невиплаті преміальних збірній   | 19-27
Юнацька збірна (U-19) не отримала гроші за вихід на ЧС-2015.

Як повідомляє Еспресо.TV, українці в липні виступали на ЧЄ-2014, за підсумками якого завоювали путівку на ЧС-2015.

Команда Олександра Петракова посіла третє місце у своїй групі, яке дає право на кваліфікацію ЧС-2015. Гравці та тренери мали отримати преміальні, які обіцяло керівництво ФФУ, але й досі, за інформацією наших джерел у збірній, про них навіть не чули.

А от Анатолій Коньков та заступник голови Комітету національних збірних Василь Орлецький на останній зустрічі з пресою запевнювали, що гроші всі отримали. Дуже дивно, але футболісти та тренери в очі не бачили зароблених преміальних.