Фелікс Магат звільнений з поста головного тренера «Фулхема», повідомляє «СЕ» з посилання офіційний сайт клубу.
Німецький фахівець очолив «дачників» в лютому 2014 року, але не зміг уберегти команду від вильоту з прем'єр-ліги.
У поточному сезоні підопічні Магата в семи матчах чемпіон-ліги (другий за рахунком англійський дивізіон) потерпіли шість поразок, один раз зіграли внічию і замикають турнірну таблицю.
Нагадаємо, не так давно, Фелікса Магата активно сватали в київське «Динамо».