Заслужений тренер України Володимир Мунтян розповів про життя Андрія Гусіна, пише «Коментарі».
«Дуже шкода, що такі молоді талановиті футболісти та тренери йдуть з життя. Вони нас повинні ховати, а не ми - старше покоління. Це все проти природи. Що сталося, чому...очевидно не нам це вирішувати. Напевно, нагорі там щось написано кожному. Дуже сумно, що за такий короткий термін пішло багато талановитих футболістів, футболістів «динамівців» - сказав Мунтян.
«Дайте хоч перепочинок яку...чого так відбувається!? За два місяці від нас йде третій чоловік. Та ще й які люди... Андрій Баль, Валентин Белькевич і ось тепер Андрій Гусін. Ці люди дуже багато зробили для українського футболу, для ФК «Динамо», - додав тренер.
Також Мунтян уточнив, що особливо близький з Гусіним не був, але працювати з ним завжди було приємно.
«Особливо близькі ми з ним були. Андрій більше дружив з хлопцями, з якими разом грав, більш близькими за віком», - зазначив Мунтян.
«Але коли він прийшов до нас тренером, він встиг залишити про себе гарне враження і відкрити яскраву сторінку в «Динамо». Мені здається, у нього було велике майбутнє, він був дуже талановитий футболіст, так і тренер. Він розуміє, кмітливий, розумний. Головне його якість як тренера - цілеспрямованість. Він ніколи не здавався, не зупинявся, його не лякали труднощі», - додав заслужений тренер України.