Чернат повернувся в «Оцецул»

Динамо Київ 19 Вересня, 19:24 830
Чернат повернувся в «Оцецул»    | 19-27
Екс-гравець київського «​​Динамо» перебрався в румунський «Оцелул», в якому починав свою професійну кар'єру,

Як інформує ProSport, екс-гравець київського «​​Динамо» перебрався в румунський «Оцелул», в якому починав свою професійну кар'єру, пише MatchDay.

34-річний півзахисник останнім часом захищав кольори турецького «Чайкур Різеспор», але зараз прийняв рішення повернутися в рідний клуб.

Відзначимо, що в період з 2002 по 2004 роки Чернат взяв участь в 14 матчах за національну збірну Румунії, в яких зміг відзначитися двома точними ударами.