Сергій Рибалка: «Для нас головне - перемога»

Динамо Київ 19 Вересня, 20:48 1291
Сергій Рибалка: «Для нас головне  - перемога»  | 19-27
В коментарі журналістам каналу 2+2 Сергій Рибалка поділився враженнями від матчу з «Ріу Аве».

В коментарі журналістам каналу 2+2 Сергій Рибалка поділився враженнями від матчу з «Ріу Аве»

- Здалося, що гра далася дуже легко...

- Може так з боку здалося, але легкою гра не була. І поле поганої якості, і грали проти вітру. Добре, що забили в першому таймі два м'ячі, і вже після перерви впевненими виходили на другий тайм та довели результат до переможного.

- Погода, поле, вболівальники, як ви з усім цим впоралися?

- Для нас головне - перемога. Ми коли вчора приїхали і побачили поле - нам сказали, щоб не звертали на це увагу. Нас налаштовували, щоб виграти боротьбу, ми її практично виграли, тому і результату добилися позитивного.

- Було завдання бити здалеку?

- Звичайно, ми перший тайм грали за вітром і сказали нам, щоб наносили дальні удари. Ми поцілили добре і забили.