В коментарі журналістам каналу 2+2 Сергій Рибалка поділився враженнями від матчу з «Ріу Аве»
- Здалося, що гра далася дуже легко...
- Може так з боку здалося, але легкою гра не була. І поле поганої якості, і грали проти вітру. Добре, що забили в першому таймі два м'ячі, і вже після перерви впевненими виходили на другий тайм та довели результат до переможного.
- Погода, поле, вболівальники, як ви з усім цим впоралися?
- Для нас головне - перемога. Ми коли вчора приїхали і побачили поле - нам сказали, щоб не звертали на це увагу. Нас налаштовували, щоб виграти боротьбу, ми її практично виграли, тому і результату добилися позитивного.
- Було завдання бити здалеку?
- Звичайно, ми перший тайм грали за вітром і сказали нам, щоб наносили дальні удари. Ми поцілили добре і забили.