«Ми грали проти хорошої команди, дуже прагматичної, об'єктивної і з якісними гравцями. У першій частині ми мали складнощі через вітер. У другій половині нам вдалося зібратися, але, на жаль, це не допомогло. Я вважаю, що результат надмірний. Вони виграли і немає більше нічого сказати.
Це була хороша гра. Ми не змогли забити, але «Ріо Аве» залишається тим же і дивиться у майбутнє. Наступна гра – це буде інша історія, команда готова», - цитує Мартінша видання «Мaisfutebol».