Замість реабілітації Мбокані відпочиває в Сент-Тропе. ФОТО

Динамо Київ 20 Вересня, 12:36 1862
Замість реабілітації Мбокані відпочиває в Сент-Тропе. ФОТО    | 19-27
Конголезького форварда «Динамо» Дьємерсі Мбокані розкритикували на Батьківщині за відсутність професіоналізму.

Як повідомляє «Сегодня», посилаючись на африканський портал Tupacongo, у Конго дуже здивовані тим фактом, що нападаючий «Динамо» Дьємерсі Мбокані не проходить реабілітацію, а відпочиває в Сен-Тропе.

«З фруктовим коктейлем в руках - наш Дьємерсі не нудьгує в Сен-Тропе!» - пише портал.

Зараз форвард повинен відновлюватися після травми в «Європейському центрі з реабілітації спортсменів», де допомагають різним спортсменам, використовуючи інноваційні методи, що дозволяють залікувати травму в найкоротші терміни.

«Мбокані вже там? Він іде на поправку?» - цікавиться видання.

«Наш народ чекає від Мбокані трохи більшої мотивації та професіоналізму, а також гарної поведінки, адже ДРК (Демократична Республіка Конго) сподівається на нього!».

Кілька фото з «реабілітації» Мбокані