Ігор Йовічевіч: «Штрафи йдуть на шашлик»

Футбол України 20 Вересня, 14:07 1114
Ігор Йовічевіч: «Штрафи йдуть на шашлик»   | 19-27
Головний тренер львівських «Карпат» Ігор Йовічевіч розповів про систему штрафів, яку він запровадив у команді.

- Штрафуємо гравців за запізнення на тренування. За рахунок цих грошей ми збираємось і йдемо всією командою на шашлик. Це зміцнює і об’єднує колектив. Інколи я навіть кажу, що нам потрібно, щоб хтось із гравці запізнився, аби було за які кошти йти на шашлики, - розповів Йовічевіч в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1».