Нагадаємо, базовий день цього туру - субота, 4 жовтня.
Оскільки «Динамо» проведе 2 жовтня домашній матч Ліги Європи проти «Стяуа», логічно припустити, що зустріч з «гірниками», знову ж таки в Києві, запланують на неділю, 5 жовтня. Однак, вже зараз ходять чутки про можливе перенесення матчу на більш пізню дату. Мовляв, кияни, як учасники єврокубків, заслуговують більш лояльного до себе ставлення. Але, коли саме грати з «Шахтарем», ніхто сказати не готовий. Додам, що грати в понеділок не можна, оскільки цей день вже зарезервований в календарі під збірні команди (аналогічна ситуація була і в матчі 5-го туру «Зоря» - «Волинь»). У середу, 8 жовтня, Україна гратиме матч відбору до Євро-2016 з білорусами, Регламент ФІФА щодо статусу та трансферів гравців зобов'язує футболістів прибути в табір збірній не пізніше, ніж за два дні до офіційної зустрічі. Тому матч «Динамо» - «Шахтар» явно напрошується на неділю.
Чи справедливо це для Києва, який в четвер грає в єврокубках? Вивчивши розклад провідних європейських ліг, приходиш до висновку, що грати в четвер в єврокубках, а в неділю в національному чемпіонаті - звичайна практика.

Денис Любимов