Про це в ексклюзивному коментарі «Обозревателю» повідомили джерела в правоохоронному відомстві.
Гучний угон елітного автомобіля стався в центрі столиці - саме тут зловмисники відвели позашляховик футболіста. «22-річний Фернандо заявляє, що його «Land Rover» викрали в ніч з 17 на 18 вересня. Машину він залишив без нагляду на одній із вулиць в центрі Києва - у Печерському районі столиці», - повідомляє джерело.
При цьому, за його словами, в міліції вирішується питання про відкриття кримінального провадження. «Справи про викрадення автомототранспорту ми зазвичай розслідуємо за такою ж статтею - незаконне заволодіння транспортним засобом - стаття 289 Кримінального кодексу України».
У той же час, у київській міській міліції розповіли про те, що шанси знайти елітну машину підданого Федеративної Республіки Бразилії Матінса Лукаса Фернандо не надто високі: «Пощастить - перехопимо і знайдемо, а про погане - поки не думаємо, це ж попахує міжнародним скандалом».