Дмитро Задерецький: «Для Кварцяного матчі з «Динамо» особливі»

Динамо Київ 21 Вересня, 06:38 1030
Дмитро Задерецький: «Для Кварцяного матчі з «Динамо» особливі»   | 19-27
Захисник луцької «Волині» Дмитро Задерецький відповів на питання журналіста 1927.com.ua про завтрашній матч з київським «Динамо».

Захисник луцької «Волині» Дмитро Задерецький відповів на питання журналіста 1927.com.ua про завтрашній матч з київським «Динамо».

- Як команда готується до матчу з «Динамо»? Чого очікуєте від поєдинку?

- Команда готується активно до гри з Динамо, трішки багато бігаємо, всі в строю, травмованих майже немає. Чого очікуємо? Ми, насамперед, їдемо в Київ щоб дати бій столичній команді.

- Чи можна сказати, що для Віталія Володимировича матчі з «Динамо» особливі?

- Я думаю, що так. В таких поєдинках він і визначає те, на скільки команда готова до відповідальних матчів.

- Не відомо, чи гратимеш проти «біло-синіх? Яка причина твоїх нестабільних потраплянь в основу?

- Перш за все, у нас хороша конкуренція, тому й потрапляю настільки рідко. Працюю і хочу завоювати довіру Віталія Володимировича…

- Сильно вплине втома киян після матчу з «Ріу Аве»? Взяли щось для себе з цього протистояння?

- Звісно, з цієї гри дещо що ми взяли на замітку. Я думаю, ролі особливої ​​не грає те, що «Динамо» зіграло в Лізі Європи. Для них вже звично грати по два поєдинки на тиждень. Тому жодних «знижок» не робимо.

Розмовляв Ігор Гусаков