Вадим Шевчук: «Девіч не щасливий в «Рубіні». Його там не цінують»

Динамо Київ 21 Вересня, 14:08 1189
Вадим Шевчук: «Девіч не щасливий в «Рубіні». Його там не цінують»      | 19-27
Екс-захисник молодіжного складу «Динамо» Вадим Шевчук, котрий певний час тренувався з основою казанського «Рубіна», розповів 1927.com.ua, як в російській команді відносяться до натуралізованого українського нападника «Рубіна» Марко Девіча.

Екс-захисник молодіжного складу «Динамо» Вадим Шевчук, котрий певний час тренувався з основою казанського «Рубіна», розповів 1927.com.ua, як в російській команді відносяться до натуралізованого українського нападника «Рубіна» Марко Девіча.

- Як там поживає наш українець Марко Девіч? Чи не сумує він за Україною?

- Він поживає непогано, але в «Рубіні» він не щасливий. Його там не цінують, так як цінували в Україні.

- А чого ж він не змінить клуб? Керівництво не відпускає?

- Він не проти піти, оскільки хоче мати більше ігрового часу, але у нього є діючий контракт. І я чув, що «Рубін» його відпускає за 6 млн. А куди він перейде і чи є у нього пропозиції - цього я не знаю…

- Як гравці «Рубіна» віднеслись до рішення Ротаня не переходити в стан казанців?

- Про це розмови, як такої, не було, але, я думаю, що його рішення всі зрозуміли й прийняли.

Розмовляв Ігор Гусаков