22 вересня, в день матчу в рамках 7-го туру Української Прем'єр-ліги між командами ФК «Динамо» - ФК «Волинь», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.
За годину до початку матчу, о 18:00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.
Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».
Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються в 17:00.
«Динамо» - «Волинь»: метро закривати не будуть
До уваги вболівальників і гостей НСК «Олімпійський»!