Алессандро Селін: «Вже відтренували святкування гола»

Динамо Київ 21 Вересня, 16:29 796
Алессандро Селін: «Вже відтренували святкування гола»    | 19-27
Бразильський нападник луцької «Волині» Алессандро Селін в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua розповів про прийдешній матч сьомого туру УПЛ з київським «Динамо».

Бразильський нападник луцької «Волині» Алессандро Селін в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua розповів про прийдешній матч сьомого туру УПЛ з київським «Динамо».

- Як команда готується до матчу з «Динамо»?

- Ми готуємося, тренуємося сильно, щоб перемогти. Настрій непоганий, у зв'язку з попередніми двома перемогами. «Динамо» грає потужно, тому ми повинні зіграти сильніше.

- «Волині» під силу відібрати очки у «Динамо», яке лише в четвер відіграло поєдинок в Лізі Європи?

- Ми готові до цього матчу. Добряче тренувалися весь тиждень, думаючи про важливість цієї гри, але вона буде в понеділок і в гравців «Динамо» буде час, щоб відновитися. Проте, ми завжди налаштовані грати на перемогу.

- Цей матч можна назвати центральним поєдинком 7-го туру?

- Я думаю, що це буде дуже важлива гра, хто б не переміг.

- Щось взяли для себе з матчу «біло-синіх» з «Ріу Аве»?

- Так, гравці «Динамо» чинять великий тиск на команду суперників і ми повинні бути до цього готовими.

- Якщо вам вдасться забити гол киянам, будете якось по-особливому святкувати?

- Звичайно, вже відтренували святкування (сміється).

Розмовляв - Ігор Гусаков