Нагадаємо, луганчани здобули над чемпіонами України виїзну перемогу з рахунком 1:0.
- Микита, якщо можна, пару слів про сьогоднішню гру...
- Провели добре організований матч. Я думаю, «Шахтар» десь недооцінив нас. Може, суперники якимось розслабленими вийшли. Ми показали свій характер, вистояли, забили. Я вважаю, хороший поєдинок провели. Можливо, один з кращих в цьому сезоні.
- За рахунок чого команді вдалося добитися такого результату?
- За рахунок командної гри. За рахунок нашого колективу. У нас прекрасний мікроклімат в команді. Ми один за одного. Моя думка, тільки за рахунок колективу.
- Що в перерві говорив Юрій Вернидуб, які поради, настанови давав?
- Грати так, як граємо. Чи не притискатися до воріт, що ми, в принципі, і зробили в другому таймі. Тому що коли почали притискатися до воріт у матчі з «Динамо», вони забили нам два м'ячі. А так, виконали установку тренера, добилися результату.
- Можна сказати, що команда вже «прийшла в себе» після серії невдач в останніх трьох матчах?
- Звичайно, ми вже всі забули. Всі думки тільки про чемпіонат, будемо старатися знову потрапити в єврокубки.
- Наприкінці матчу було кілька моментів у грі, після яких футболісти «Шахтаря» вимагали пенальті...
- Вони весь час просять пенальті. Не було там нічого. Раз суддя не дав - значить, не було. Треба дивитися повтор. Але, з моєї позиції, не було там ніяких порушень.
- Керівництво обіцяло якісь особливі преміальні за перемогу?
- Нічого не говорили. Про це мовчок.
- Над чим ще команді працювати і працювати?
- Є над чим працювати. Тренера треба питати. Я думаю, є над чим. Будемо працювати, удосконалюватися.