Ігор Суркіс: «Після перемоги був здивований, що всі сиділи понуривши голову»

Динамо Київ 21 Вересня, 22:31 5511
Ігор Суркіс: «Після перемоги був здивований, що всі сиділи понуривши голову»    | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс розповів, як команда сприйняла втрату Андрія Гусіна.

«Я зайшов до роздягальні, розумів, що радощів особливо не буде, але був здивований, коли побачив, що всі сидять понуривши голову. Те, що сталося – це величезна трагедія для усього нашого українського футболу. Напевно, у підсвідомості, розуміли, що треба відіграти за нього. Я радий, що хлопцям це вдалося», - розповів Ігор Суркіс журналістам програми «Великий футбол» після переможного матчу над «Ріу Аве».