«Хороший якісний футбол у виконанні київського «Динамо». Збитий, збалансований футбол. Те що суперник слабкий, так в груповому етапі Ліги Європи – слабких команд не буває. Пригадуємо минулий сезон і робимо висновки. В нас як завжди, програли – чайники, зіграли добре – команда суперників слабка», - зазначив Вацко в ефірі програми «Великий футбол».