Захисник «Динамо» дав інтерв'ю після матчу молодіжної команди киян з «Волинню».
- Протягом вашої кар'єри у «Волині» у вас не було такої кількості травм.
- Ця перша така серйозна травма в моїй кар'єрі. Інше було по дрібницях. Може, тиждень або два.
- Наскільки швидко проходило ваше відновлення. Чи були якісь затримки?
- Важко сказати. Відновлення не зовсім швидко проходило. Мав три-чотири місяці пропустити, а пропустив півсезону. Але нічого, найголовніше, що зараз мене вже нічого не турбує. Потихеньку набираю кондиції.
- Не знаєте, з чим можуть бути пов'язані такі затримки. Може, фізіологічними особливостями?
- Не знаю, важко сказати. Я начебто роблю те, що мені кажуть. Був, ось, два тижні в Німеччині, - повідомляє «Динамоманія».
- Сьогодні ми питали у Макаренка, він прийшов на гру. Він сказав, що за вас особисто вболіває. Вам приємно, що ваші партнери по команді вас підтримують?
- Звичайно, приємно. Коли вони грають, я теж за них уболіваю та переживаю.