- Нас чекає виїзд в Київ. «Динамо» зараз чомусь критикують, але команда сильно змінилася в кращу сторону, і не дай Бог нам потрапити на матч, коли у «Динамо» почне все залітати. Потенціал і організація гри у киян вражають! Тому я дуже переживаю за результат майбутнього матчу. У Реброва є хороший вибір гравців, в атаці він може поставити й Кравця, і Теодорчика. Ми ж у Києві побачимо, чого варті наші гравці.
Віталій Кварцяний: «Не дай Бог нам потрапити на матч, коли у «Динамо» почне все залітати»
Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний про майбутній матч 7-го туру УПЛ проти «біло-синіх».