- Ми заслужили три очки, грали у свою гру. Поздоровляю «Зорю» з перемогою. З їхнього боку були дуже агресивні дії. І це ще один показник того, що ми граємо в чесний футбол. Ця поразка додасть нам довіду.
Нам завжди важко після Ліги чемпіонів перейти до чемпіонату України. Але ми повинні знати, що без чемпіонату України ми не зможемо потрапити в Лігу чемпіонів. Тому я як капітан беру на себе відповідальність за цю неприємну поразка. Сьогодні великий день для нашого клубу - День народження Рената Ахметова, на жаль зіпсували свято. Важка ситуація, але у нас все попереду. Тому потрібно зробити висновки і йти далі.
- Набридлі розмови про те, «Зоря» «зливає» матчі «Шахтарю»?
- Напевно, 90% людей думали, що сьогодні буде легка гра. А ми сьогодні втратили дуже важливі три очки. Нам важко грати - кожна гра виходить на виїзді. У нас важка ситуація: немає свого стадіону, ні наших уболівальників. Але це не алібі. Так, нам нелегко, але Шахтар з футболістами такого рівня повинен обігравати Зорю», - зазначив Срна у ефірі програми «ПроФутбол».