Дмитро Нємчанінов: «У новому сезоні «Динамо» почало гостріше грати, більше агресії, високого пресингу»

Динамо Київ 22 Вересня, 09:27 941
Дмитро Нємчанінов: «У новому сезоні «Динамо» почало гостріше грати, більше агресії, високого пресингу»  | 19-27
Вихованець «Динамо», а нині гравець «Волині» Дмитро Нємчанінов, дав інтерв'ю напередодні гостьової гри з киянами.

Вихованець «Динамо», а нині гравець «Волині» Дмитро Нємчанінов, дав інтерв'ю напередодні гостьової гри з киянами.

– Дмитре, сьогодні актуально згадати, що народився ти у Києві, пройшов школу «Динамо». Які спогади про цей клуб, чи живе він у тебе в серці?

– Звичайно, з того часу як залишив його, встиг побувати у кількох командах, але за «Динамо» завжди уважно стежу. Спогади найтепліші, ця команда дала мені шанс. Напевно, я не повністю ним скористався, про що можна жалкувати. Тепер мені залишається тільки суперництво з колишнім колективом.

– У цьому світлі, мабуть, два матчі з динамівцями у рамках попереднього року запам’ятались?

– Безперечно. Тим більше, що перший матч співпав з дебютом у Прем’єр-лізі – ми у гостях зіграли внічию. Це була знакова подія. А у другому колі у Луцьку вдалося забити перший гол на тому ж рівні. Хоча ми й поступилися 1:4, але все могло скластись інакше, якби за рахунку 1:2 я забив би після подачі кутового.

– На ці ігри виходив як на особливі?

– У лізі найсильніших всі поєдинки особливі, але на «Динамо», гадаю, не тільки мені не потрібно налаштовуватись.

– Коли не граєш проти киян, вболіваєш за них?

– Так. У мене ніякої злості, неприємних спогадів немає. Якщо у мене щось не склалось там, то це мої недопрацювання. Тому підтримую динамівців.

– Сьогодні перед «Динамо» існує підвищене хвилювання?

– Ні, нічого такого немає. Мотивація має бути перед кожним матчем, однак зайві емоції потрібно залишати поза полем і починати матч у спокійному стані.

– Яке на тебе враження справляє «Динамо» у новому сезоні?

– Команда почала гостріше грати. Знову використовуються фланги, добре вперед підключаються флангові захисники – ліворуч Євгеній Макаренко, на правому фланзі Даніло Сілва або Домагой Віда. Більше агресії, високого пресингу.

– Чи можливо вважати перевагою «Волині» те, що кияни у Португалії грали лише у четвер?

– Це не стане чимось вирішальним. Там і довша лава запасних, і інший рівень відновлення. Тим більше, у такому режимі динамівська команда звикла грати кожного року.

– Якою очікуєш найближчу зустріч?

– Бойовою, тому що «Волинь» нікому сильно по грі не поступалась – хіба що провалений був поєдинок з «Карпатами». Команда підібралась непогана, орендовані хлопці з «Дніпра» прагнуть себе зарекомендувати. І футбол наш став трохи іншим – менше безпосередньої боротьби і більше комбінацій.