Анатолій Попов: «Ультрас показали, що вони можуть і готові постояти за країну»

Динамо Київ 22 Вересня, 10:22 717
Анатолій Попов: «Ультрас показали, що вони можуть і готові постояти за країну»  | 19-27
Перший віце-президент ФФУ на конференції «Футбол проти дискримінації, за єдність і мир» оцінив роль ультрас в останніх подіях як в українському футболі, так і в політичному житті країни.

Перший віце-президент ФФУ на конференції «Футбол проти дискримінації, за єдність і мир» оцінив роль ультрас в останніх подіях як в українському футболі, так і в політичному житті країни.

«Ми бачимо, як об'єдналися наші ультрас, - наводить слова Анатолія Попова MatchDay. - На стадіонах під час матчів неодноразово звучить Гімн країни. Такого єднання нації не було не те, щоб давно, а ніколи».

«Сьогодні ми повинні віддати належне нашим ультрас, яких ми раніше лаяли досить часто і, треба визнати, небезпідставно. Але коли у країни з'явився зовнішній ворог, ультрас показали, що вони можуть і готові постояти за країну. Вони роблять все для об'єднання країни, беруть участь в АТО. На жаль, є й загиблі серед них», - підсумував Анатолій Попов.